top of page
Traditional Head Massage

Ceník masáží

Akce: -25% na všechny druhy masáží (60 minut a více)
***Až na Masáže horkými bylinkovými sáčky , Aromatická masáž horkého kamene a Sportovní masáž .

Sportovní masáž

Ceny

​​

30 min / 930  CZK

60 min  / 1 330 CZK / PÁROVÁ MASÁŽ / 2 330 CZK

90 min / 1 530 CZK  /  PÁROVÁ MASÁŽ / 2 730 CZK

120 min / 1 930 CZK / PÁROVÁ MASÁŽ/ 3 530 CZK

Sportovní masáž stimuluje krevní oběh a metabolismus. Detoxikuje tkáně a tím usnadňuje srdeční činnost. Uvolňuje napětí a tvrdnutí, posiluje uvolněné svaly a napíná pokožku pojivové tkáně. Sportovní masáž navrací člověku sílu a vitalitu. Technologie cílené adheze spouští příznivý účinek na kůži a svaly. Napjaté svaly se uvolní a uvolní. Stimuluje se krevní oběh, což má pozitivní vliv na látkovou výměnu mezi krevním oběhem a tkáněmi. Odstraňuje se struska, přidávají se živiny a kyslík. Dobře vyživené svaly se méně napínají. To vede k pohodě, rovnováze a dobrému zdraví.

Tradiční thajská masáž

Ceny​​

30 min / 930  CZK

60 min  / 1 330 CZK / PÁROVÁ MASÁŽ / 2 330 CZK

90 min / 1 530 CZK  /  PÁROVÁ MASÁŽ / 2 730 CZK

120 min / 1 930 CZK / PÁROVÁ MASÁŽ/ 3 530 CZK

​Tento postup využívá techniky převzaté z 'Nuad Thai' - volně přeloženo jako 'Thajská jóga'.

 

Masáž se zaměřuje na konkrétní tlakové body a využívá i jemné protahování. Pro dobrou tradiční masáž používáme spíše futon na podlaze než standardní masážní stůl.  Pokud dáváte přednost „stacionární“ a více relaxační léčbě, doporučujeme thajskou aromaterapeutickou masáž.

 

Tradiční masáž můžeme přizpůsobit i jednodušším strečinkům, které provádíme na stole - proberte s námi, co byste chtěli! 

 

Tradiční thajská masáž je prastará technika s kořeny v józe, ájurvédské medicíně a buddhistické praxi. Tento jedinečný a komplexní systém jógové terapie kombinuje rytmickou masáž, akupresuru, jemné kroucení, hluboké protahování a meditaci.

 

Thajská masáž pomáhá uvolnit napětí, zvýšit vitalitu a nastolit symbiózu mysli a těla. Thajská masáž je hluboká, stimulující, povzbuzující a poskytuje úžasnou relaxaci. Používáme ruce, lokty, kolena a nohy, abychom vyvíjeli správný tlak spolu s jemnými protahovacími pozicemi. Proč to nezkusit dnes?

Thajská olejová masáž / Thajská aromaterapeutická masáž

Ceny​

30 min / 930  CZK

60 min  / 1 330 CZK / PÁROVÁ MASÁŽ / 2 330 CZK

90 min / 1 530 CZK  /  PÁROVÁ MASÁŽ / 2 730 CZK

120 min / 1 930 CZK / PÁROVÁ MASÁŽ/ 3 530 CZK

Naší oblíbenou terapií je výjimečná masáž olejováním těla a praktikováním čisté relaxace. Jedná se o kompletní ošetření, které kombinuje uklidňující a fyziologickou sílu masáže s terapeutickými vlastnostmi úlevy díky aromatickým esenciálním olejům. Každý esenciální olej je extrahován z určité rostliny nebo kůry. Každý z nich má své jedinečné vlastnosti – uvolňuje nebo povzbuzuje vás podle potřeby – prostřednictvím vstřebávání kůží i prostřednictvím inhalace.

Stačí si tedy lehnout a nechat oleje působit pro vaši pohodu. Pusťte napětí a stres. a úzkost. Na konci Vaší masáže Vám pomocí teplých ručníků olej odstraníme a Vy se budete cítit omlazeni, osvěženi a úžasně uvolněni.

V Thai Corner používáme pouze olej pro miminka. Pomocí prstů, dlaní a předloktí jemně vyvíjíme patřičný tlak na svaly a tlakové body. Tlak je dostatečný k uvolnění svalového napětí, takže nejsou cíleny hlubší vrstvy svalů jako při masáži hlubokých tkání.

Masáž hlavy, šíje, zad a ramen 

Ceny

30 min / 930  CZK

60 min  / 1 330 CZK / PÁROVÁ MASÁŽ / 2 330 CZK

90 min / 1 530 CZK  /  PÁROVÁ MASÁŽ / 2 730 CZK

120 min / 1 930 CZK / PÁROVÁ MASÁŽ/ 3 530 CZK

V určité fázi svého života většina lidí trpí napětím v krku a ramenou, což není překvapivé, když vezmete v úvahu práci, kterou krk musí udělat. Špatné držení těla, nevhodné pracovní polohy a nošení těžkých tašek společně zhoršují problém. Bolest však můžete zmírnit lékem doslova na dosah ruky!

 

Pomocí pevného tlaku, uklidňujících gest a protažení zad, krku a ramen může masáž pomoci snížit napětí a zbavit vás menší bolesti. Tato masáž je navržena tak, aby se zaměřila na nahromaděné napětí ve svalech zad, krku a ramen, aby bylo možné dosáhnout pohody v kratším čase. Použitím tlakových bodů a protažení k zacílení zdroje bolesti zaznamenáte rozdíl oproti prvnímu ošetření.

Je úžasné, jak lehce se po této masáži budete cítit, zvláště pokud často trpíte bolestmi šíje. Masáž hlavy, šíje a ramen zvyšuje rozsah pohybu a může pomoci zvýšit tok endorfinů, které jsou přirozeným lékem na bolest.

Reflexní terapie chodidel 

Ceny​

30 min / 930  CZK

60 min  / 1 330 CZK / PÁROVÁ MASÁŽ / 2 330 CZK

90 min / 1 530 CZK  /  PÁROVÁ MASÁŽ / 2 730 CZK

120 min / 1 930 CZK / MASÁŽE DUO/ 3 530 CZK

Bolavé nohy ? Proč jim nenabídnout rafinovanou masáž? Přestože pracujeme pouze na chodidlech a nohou, kde naši terapeuti vyvíjejí jemný tlak na reflexní body na chodidlech, toto ošetření uvolní veškeré napětí ve vašem těle.

Masáž nohou je praktikována po staletí v mnoha kulturách a podporuje zdraví a pohodu. Tradiční asijská kultura spojovala různé části těla s různými reflexními body na chodidlech – spojovala například oči s druhým a třetím prstem nohy.

Myšlenka byla taková, že pokud máte například problém s játry, bolest se dá zmírnit masáží vnitřní strany levé nohy. Dnes však tato praxe zahrnuje použití tlaku na všechny tradiční reflexní body na chodidlech a nohou. Tyto body probíhají podél energetických linií nazývaných 'sen' (analogické k 'meridiánům' v čínské medicíně).

 

Náš masážní přístroj na nohy je ideální pro unavené, bolavé nebo oteklé nohy, a přestože nemůžeme slíbit zázračné vyléčení, můžeme zaručit relaxační zážitek. Tyto masáže prospějí nejen vašim nohám, ale poděkuje vám celé tělo.  Nechte se tedy vést nohama do našeho thajského koutku!

Masáž horkými kamenem


Ceny​

60 min  / 1 330 CZK / PÁROVÁ MASÁŽ / 2 330 CZK

90 min / 1 530 CZK  /  PÁROVÁ MASÁŽ / 2 730 CZK

120 min / 1 930 CZK / PÁROVÁ MASÁŽ/ 3 530 CZKMasáž neprovádíme v letním období (červen - srpen) z důvodu přehřívání organismu.

Službu je nutné předem rezervovat.

Masáž lávovými kameny, prováděná s esenciálními oleji a horkými oblázky z Havaje, přináší tělu skutečnou pohodu.

 

Masáž lávovými kameny se provádí kameny vulkanického původu a éterickými oleji. Kombinovaný účinek tepla oblázků, esenciálních olejů a tlaku vyvíjeného praktikem mu umožňuje překonat mnoho fyzických problémů a také určité psychické poruchy související se stresem.

 

Zvláštnosti masáže lávovými kameny

 

Masáž lávovými kameny stimuluje tělo prohřátím svalů. Působením tepla se cévy rozšiřují a tím podporují krevní a lymfatický oběh.

 

Její trvání se zdá být o něco delší ve srovnání s jinými typy masáží, protože aplikace horkých kamenů na určitých místech se ukazuje jako delikátní.

 

Masáž lávovými kameny: jaké jsou výhody?

 

Masáž lávovými kameny je havajského původu a byla dlouho používána tradičními domorodými léčiteli. Jeho popularizace s rozvojem znalostí anatomie a nervových funkcí mu umožňuje nabídnout mnoho výhod.

 

Masáž lávovými kameny:

 Podporujte odbourávání kyseliny mléčné.

Optimalizujte lymfodrenáž.

Odstraňuje celulitidu zničením tukových zásob.

Pomáhá přemístit a odstranit toxiny.

Pomáhá  obnovit a posílit imunitní systém.

Uvolňuje tělo.

Odstraňuje stres a napětí.

Podporujte psycho-tělesné probuzení.

Uvolňuje svalové uzly a zmírňuje bolest.

Regulujte krevní oběh a energetické toky.

 

 Kontraindikace masáže lávovými kameny

 

Masáž lávovými kameny má své limity, je zvláště kontraindikována:

 

V případě křečových žil.

Pro pacienty s onemocněním srdce.

Pro lidi s pokročilými kardiovaskulárními poruchami.

Pro ty, kteří mají problém s imunitním systémem.

Při poruchách dýchání.

Pro diabetiky.

Pokud má pacient kožní infekce.

Masáž horkými vaky: ošetření, které nás zavede do Thajska horkých bylinných sáčků 

Massage herb.png

Máte možnost jet do Thajska? Neodcházejte, aniž byste si masáž s horkými vaky vyzkoušeli! Tato tradiční masáž, nazývaná také "bylinná masáž", kombinuje thajskou masáž a párou vyhřívané bylinné balíčky. Vítězná kombinace, uznávaná po staletí v Asii, která spojuje tělo i mysl

Masáž horkými bylinkovými sáčky 

Ceny​

60 min  / 1 330 CZK / PÁROVÁ MASÁŽ / 2 330 CZK

90 min / 1 530 CZK  /  PÁROVÁ MASÁŽ / 2 730 CZK

120 min / 1 930 CZK / PÁROVÁ MASÁŽ/ 3 530 CZK

"Technika komprese Thai Herbal Ball nabízí několik potenciálních zdravotních výhod: zmírňuje bolesti svalů, rozptýlí napětí, stimuluje vnitřní orgány, zlepšuje krevní a lymfatický oběh a poskytuje celkovou relaxaci těla i duše," říká Mukda Jankasem, Research & Development Manažer v nemocnici Chao Phya Abhaibhubejhr v Prachin Buri v Thajsku. Podobně jako u masáže lávovými kameny teplo podporuje uvolnění svalů.

 

„Sáčky obsahují směs léčivých bylin, které při zahřátí uvolňují své účinky a vůni. Používáme například zázvor, shikakai, kurkumu nebo dokonce listy kafru,“ říká náš odborník.

bottom of page